Zgodnie z duchem Inbound Marketingu jesteśmy tam, gdzie nasi odbiorcy, aby przyciągać ich do siebie wartościowymi treściami. To dlatego najciekawsze case studies z Polski i ze świata, opinie oraz komentarze naszych ekspertów znajdziesz na naszych kanałach na LinkedIn lub Facebook. Polub nas już dziś i bądź na bieżąco z wszystkim co nowe i ciekawe w Inbound Marketingu. Poniżej natomiast przedsmak tego, jak wiele inspiracji cię czeka:

Czytaj więcej

Czy lek może stać się lovebrandem? Czy marketing dla marek związanych z kategorią zdrowie może być prowadzony zgodnie z zasadami inboundmarketing? O tym rozmawiają Dominika Wnuczyńska i Joanna Niemiec z LoveBrands Group z Radkiem Kropielnickim z Sandoz Digital Hub, który wraz z zespołem odpowiada za budowę regionalnych kampanii dla kilkunastu produktów z różnych obszarów terapeutycznych na wielu rynkach europejskich.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

W jakim celu powstał Instytut Inbound Marketingu? O tym mówi Dorota Bieniek-Kaska, prezes agencji LoveBrands Group.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Z badania przeprowadzonego przez SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii, partnera Instytut Inbound Marketingu wynika, że już niemal 30% badanych marketerów słucha podcastów kilka razy w tygodniu! Dużo, prawda?

Czytaj więcej